کاربران کامپیوتر اکنون می‌توانند با یک ماد جدید، کاراکتر Cal را به جوکر تبدیل و با این شاهزاده‌ی دلقک جرم و جنایت، پا به دنیای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بگذارند .

joker

فیلم جوکر ۲۰۱۹ که هنوز نیامده به شدت مورداستقبال قرار گرفته، به دنیای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هم راه یافته، کامرون مانهن بازیگری که نقش کال کستیس را در این بازی ایفا می کند، جایگزین جوکر در سریال گاتهام (Gotham)هم بوده و اکنون براساس آخرین اخبار رسیده می توان او را به وسیله ی یک ماد جدید به شکل و شمایل جوکر با موهای سبزرنگ در آورد .

در توضیح این ماد می توان گفت که کمی از مادی که آرتور مورگان در بازی Red Dead Redemption 2 را به جوکر تبدیل می کرد بهتر است، ولی در هر صورت حضور «شاهزاده‌ی دلقک جرم و جنایت» با شمشیری نوری در دست، می تواند بر جذابیت بازی بیافزاید، این ماد را می توانید از ‌سایت NexusMods دانلود و در کنار این ماد می توانید چندین ظاهر دیگر را هم می توانید برای کاراکتر کال داشته باشید .

این بازی درحال‌حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۱ و کامپیوتر در دسترس است.

 Star Wars Jedi Fallen Order

نگاهی به بازی Star Wars Jedi: Fallen Order و روایت داستانی آن

داستان بازی به شکل ناگهانی و در دورانی آغاز می‌شود که امپراتوری بر تمام کهکشان فائق آمده، انجمن جدای‌ها را از بین برده و به نظر می‌رسد دیگر هیچ جدایی باقی نمانده؛ یا اگر هم باقی مانده باشد در خفا گذران زندگی می‌کند. کال (Cal)، شخصیت اصلی بازی یکی از همین افراد است. او البته هیچوقت به مقام جدای بودن نرسیده و پَدَوانی بیش نیست، اما جزو افراد مستعد استفاده از نیرو (یا فورس) به حساب می آید.

ماجرا از هنگام بروز یک حادثه و تلاش کال برای نجات جان دوستش آغاز می شود، این ماجرا با توجه به ممنوعیتی که جهت استفاده از دارو وضع شده، توجه امپراتوری و یکی از مفتش ها با نام «خواهر دوم» را جلب کرده و پس از کشمکشی طولانی برای فرار از دست امپراتوری، نهایتا کال توسط دو نفر که خواهان احیای انجمن جدای‌ها و شکست امپراتوری هستند، جان سالم به در می برد .

Star Wars Jedi: Fallen Order به‌واسطه‌ی روایت گیرا داستانی، شخصیت‌پردازی مناسب، رباتBD-1، جلوه‌های بصری چشم‌نواز، ترکیب بسیار عالی درخت مهارت‌ها با گیم‌پلی و داستان، سیستم مبارزاتی کارآمد و موسیقی گوش‌نواز به سبک جنگ ستارگان در بررسی ها نمره‌ی ۹ را دریافت کرد که خلاصه‌ آن به این شرح است:

«استودیو ریسپاون با ساخت این بازی دست به ریسک بزرگی زده ولی با این حال ساخته جاه‌طلبانه آن‌ها به‌خوبی از آب در آمده و می‌تواند از نظر روایت داستان، مبارزات و جلوه‌های بصری شما را هیجان‌زده کند. اگرچه Fallen Order در بخش‌هایی نظیر طراحی مینی‌باس‌ها و دشمنان ضعیف عمل کرده است اما می‌توان آن را یکی از بهترین بازی‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۹ دانست که می‌تواند شما را ۲۰ الی ۲۵ ساعت سرگرم کند.»

در آخر باید اضافه کنم که داستان بازی کاملا اورجینال بوده و آنقدر جاه طلبانه نوشته شده که خود دست به کار شده و عناصری را به جهان جنگ‌های ستاره‌ای اضافه می‌کند، بیش از این نیازی به توضیح و لو دادن داستان نمی‌بینم و بهتر است خودتان اتفاقات بازی را تجربه کنید. ولی ذکر این نکته ضروریست، نویسندگان بازی از وظیفه نسبتا سختی که بر دوششان بوده، به خوبی برآمده‌اند، پس بدانید که به‌ هیچ‌وجه با اقتباس داستانی بی‌ارزشی طرف حساب نیستید، نویسندگان به خوبی حق خودشان را به دنیای جنگ ستارگان ادا کرده اند .