یکی از تهیه کنندگان سریال The Witcher از احتمال ساخت یک سریال انیمیشنی خبر داده است.

ماه پیش شبکه Netflix دومین تریلر رسمی سریال The Witcher (جادوگر) را که بسیاری آن را با (Game of Thrones) مقایسه می کنند، انتشار داد که وعده یک اقتباس با کیفیت بالا از رمان‌های محبوب و پر فروش فانتزی اندری ساپکوفسکی را به طرفداران می داد. همچنین در پایان تریلر مشخص شد که فصل اول سریال ویچر که در ۸ قسمت تولید شده، قرار است در تاریخ ۲۰ دسامبر امسال (۲۹ آذر) از شبکه Netflix منتشر شود، به نظر می رسد این شبکه می خواهد«The Witcher» را به سریال پرسر و صدای زمستان تبدیل سازد. اکنون در جدیدترین خبرها آمده که ممکن است یک انیمیشن سریالی براساس این سریال لایو اکشن تولید شود. توماش باگینسکی، تهیه کننده اجرایی سریال در مصاحبه ای، در جواب به سوالی در مورد امکان ساخت یک سریال انیمیشنی براساس این سریال به احتمال در دست ساخت بودن انیمیشنی براساس سریال ویچره اشاره کرده، اما این موضوع را رسما تایید نکرده است.

سریال The Witcher

باگینسکی گفت: «در حال حاضر نمی‌خواهم چیز خیلی زیادی فاش کنم، اما کسی نمی‌داند، شاید روزی ویچر را با چنین سبکی ببینیم. بااین حال، ترجیح می‌دهم در مورد این چیزها خیلی صحبت نکنم.»

به‌نظر می‌رسد که باگینسکی تنها به احتمال وجود یک سریال انیمیشنی از سریال The Witcher اشاره کرده و ممکن است در آینده نزدیک نتفلیکس اطلاعات رسمی و بیشتری را به انتشار دهد.

همچنین ماه گذشته و پیش از انتشار فصل اول، شبکه نتفلیکس از تمدید سریال The Witcher برای فصل دوم خبر داده که مراحل فیلمبرداری و تولید این سریال فانتزی از اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. انتظار می‌رود که فصل دوم سریال ویچر در سال ۲۰۲۱ از شبکه نتفلیکس منتشر شود.